Барсетки

Відображаються усі з 9 результатів

Чоловічі образи, як правило, вимагають менше аксесуарів, ніж жіночі, але вони необхідні. І одним із таких аксесуарів, нарівні зі звичними рюкзаками, поясними сумками та портфелями, є барсетки.

БАРСЕТКА: ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Барсетка – невелика чоловіча сумка, яку найчастіше носять у руці (можливі й варіанти – на зап’ясті або на плечі, але для цього аксесуар має бути укомплектований спеціальною петелькою або ременем). Навколо барсеток досі існує величезна кількість стереотипів. Мовляв, і вони неакуальні вже, і підходять тільки маргіналам. Але це зовсім не так: правильно підібрана барсетка здатна дуже доповнити образ і виявитися вельми статусним аксесуаром. Головне – правильно вибирати такі речі.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБИРАТИ БАРСЕТКИ?

При виборі варто звертати увагу на такі параметри:

  1. Фурнітура. Саме від якості фурнітури багато в чому залежить довговічність барсетки. Блискавки повинні легко рухатись, застібки – надійно триматися. Це запорука того, що вміст не випаде і не загубиться.
  2. Розмір. Залежно від того, що вам потрібно носити із собою, підбирайте і розмір барсетки. Якщо достатньо грошей та ключів, можна взяти зовсім невелику, компактну модель. А тим, хто носить із собою ще й щоденник, документи та інше, краще зупинити вибір на більш місткому варіанті. Але загалом барсетка – це спочатку невелика сумка.
  3. Дизайн. Барсетки можуть мати різні розміри та форму. Вироби у вигляді мініатюрного портфеля ідеально гармонують із класичними костюмами, а тому їх варто вибирати тим, хто любить такий стиль одягу. Моделі у вигляді невеликої сумки підійдуть тим, хто віддає перевагу стилю «кежуал». А класичні більше схожі на портмоне – тільки розміром більшим, ніж стандартні.
  4. Спосіб носіння. Визначтеся з тим, як вам зручніше носити барсетку: в руках, на зап’ясті або на плечі. Вибирайте модель з наявністю необхідного ременя або петельки. У цілому нині барсетки з можливістю носіння на плечі у низці ситуацій практичніші (наприклад, у громадському транспорті, якщо це актуально). Деякі барсетки оснащені спеціальним поясом і носити їх можна як поясні сумки. І один із сучасних варіантів – барсетки, які закріплюються на грудях за допомогою спеціальних ременів.
  5. Відтінок та дизайн. Якщо ви шукаєте барсетку, яка буде яскравим аксесуаром, то ви можете вибирати моделі з принтами, яскравих відтінків та незвичайних форм. Але більш універсальним варіантом, звичайно, буде базова барсетка, наприклад, чорного або коричневого кольору.
  6. Матеріал. Барсетки класичних фасонів із натуральної або еко-шкіри цілком можуть бути доречними, наприклад, у стилі smart-casual, з блейзерами та сорочками. А ось текстильні барсетки або барсетки, наприклад, із декоративними вставками із пластику будуть цілком доречними і зі спортивним, і з буденним, повсякденним стилем.

ДЕ МОЖНА КУПИТИ ЯКІСНУ БАРСЕТКУ?

Якщо ви знаходитесь у пошуках гарної барсетки, то ви зможете без проблем знайти те, що вам потрібно в асортименті бренду Intruder. У нас – великий вибір, демократичні ціни, виключно сучасні, стильні моделі, які чудово впишуться у будь-який стиль та радуватимуть вас щодня!

У нас представлені прості у поєднанні моделі, які чудово підійдуть для активних молодих людей. Барсетки, представлені у нас можна носити як на плечі, так і на поясі, також є зручні варіанти, які закріплюються на грудях за допомогою спеціальних ременів, що регулюються.