Комплекти

Відображаються усі з 12 результатів

Вибір якісних повсякденних аксесуарів є надзвичайно важливим. Вони не тільки “роблять” образ, а й відповідають за ваш повсякденний комфорт. І, ми вважаємо, що сучасній молодій людині точно ніяк не обійтися без гарної сумки, а також без гарного рюкзака.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ РЮКЗАК?

  1. Міцність та практичність – те, на що варто насамперед звертати увагу при виборі. Від міцності рюкзака залежить його надійність та термін експлуатації. Ви, звичайно, не хотіли б, щоб ваш рюкзак порвався в невідповідний момент – наприклад, під час заміської подорожі. Тому при виборі рюкзака, який претендує стати вашим постійним супутником на найближчі кілька років, уважно огляньте матеріал, з якого він виготовлений. Сучасні практичні та якісні рюкзаки виготовляються з тканин на нейлоновій основі та мають надійні та довговічні застібки-блискавки. Внутрішня підкладка може бути виготовлена ​​з нейлонових матеріалів, не меншою міцністю відрізняється і поліестер. Для тих, хто планує носити особливо важкі вантажі у своєму рюкзаку, варто звернути увагу на моделі з полотняної тканини або натуральної шкіри. Такі варіанти можуть відрізнятися ціною від нейлонових побратимів, але висока вартість цілком відповідає вищій якості.
  2. Якість фурнітури. Найбільш поширеними причинами поломки рюкзаків є вихід з ладу застібок-блискавок, розрив наплечних ременів або неміцність швів. При виборі рюкзака особливу увагу варто звернути на міцність прошивки.
  3. Обсяг та розмір. Природно, що об’ємніше – тим краще, але дивіться, наскільки великий об’єм рюкзака адекватно поєднується з вашим повсякденним одягом. В ідеалі варто приміряти рюкзак перед покупкою, щоб повною мірою оцінити цей параметр.
  4. Вага. Дуже важливо, щоб рюкзак сам був досить легким. Інакше, якщо рюкзак буде важкуватим і ви ще наб’єте його своїми речами, у повсякденному житті це буде дуже дискомфортно.

ЯК ВИБРАТИ ДОБНУ ПОЯСНУ СУМКУ?

Хоч би як це звучало, в поясній сумці надзвичайно важлива місткість. Бажано, щоб у бананку могли поміститися не тільки телефон і гаманець. Тому обов’язково перевіряйте цей момент перед покупкою. Крім цього, поясна сумка обов’язково має бути виготовлена ​​з якісного, міцного, максимально практичного та немаркого матеріалу. І, звичайно ж, приємний дизайн також відіграє важливу роль при виборі: поясна сумка повинна оптимально поєднуватися з рештою елементів вашого гардеробу.

ЩО КРАЩЕ КУПИТИ: РЮКЗАК АБО ПОЯСНУ СУМКУ?

Якісні рюкзаки та поясні сумки від Intruder: ідеальний варіант на кожен день Ми впевнені, що необхідно і те, й інше.

Спеціально для того, щоб вам не потрібно було вибирати між двома практичними варіантами – покупкою рюкзака та поясної сумки, ми створили спеціальні комплекти. За демократичними цінами та з елементів, що ідеально поєднуються один з одним. До складу кожного комплекту входить рюкзак та поясна сумка в тон. Такі рішення дуже зручні, наприклад, у недовгих поїздок: коли найнеобхідніше, наприклад, гроші та документи ви складаєте у поясну сумку-бананку, а решту – у більш об’ємний, місткий рюкзак. Та й загалом, таке рішення вигідне: адже за ціною, фактично, одного елемента ви отримуєте два, що ще й ідеально поєднуються між собою.

Великий вибір, відмінна якість, максимально практичні, якісні аксесуари, які чудово вписуються в молодіжний повсякденний гардероб – за найдоступнішими цінами!