Спортивні костюми

Показано 1–12 із 42

Спортивні костюми повинні бути у кожного. Як мінімум, тому, що сьогодні спортивні костюми прийнятні не лише під час занять спортом у залі, а й у повсякденному житті. Вони зручні, комфортні, максимально практичні, не сковують рухів і практично завжди виглядають приємно, без будь-яких додаткових поєднань з різними аксесуарами. У сучасному спортивному костюмі кожна людина, незалежно від віку та статі, виглядає стильно та чарівно у будь-який час та в будь-якому місці: на прогулянці у парку, на пікніку, у подорожі. Також у такому одязі можна без проблем пройтися до супермаркету за продуктами чи прогулятися вечірнім містом. Звичайно ж, потрібні спортивні костюми, які потрібно використовувати для носіння на тренування в закритому приміщенні. Пам’ятайте, що спортивні костюми для занять спортом та для прогулянок, а також повсякденного життя – це різні речі.

Як правильно вибрати спортивний костюм для повсякденного носіння?

Насамперед, звертайте увагу на якість тканини. Вона має бути досить теплою, але при цьому – легкою і дихаючою. По-друге, найкраще підходять нескладні фасони, практичні та поєднуються з іншими предметами гардеробу. Третій момент – забарвлення. Вибирайте практичний, немаркий колір. Добре підійде чорний, сірий колір, відтінки хакі. Підійдуть також контрастні чорно-білі варіанти. І ще один важливий аспект – це ціна. Безумовно, тут важлива золота середина: спортивний костюм не повинен бути як занадто дорогим, так і занадто дешевим.

Якщо ви знаходитесь в пошуках якісного повсякденного спортивного костюма, зверніть увагу на асортимент Intruder. У нас великий вибір якісних повсякденних спортивних костюмів, широка розмірна сітка, адекватна і демократична цінова політика. Ми швидко доставляємо будь-які замовлення з нашого магазину по всій Україні.

Чи можна носити спортивний костюм у повсякденному житті

Вже давно спортивні костюми стали частиною повсякденного життя людини. Їх надягають не тільки для заняття спортом, а й для прогулянок. Багато дизайнерських колекцій це підтверджують, випускаючи спортивні моделі для повсякденного життя.

Які бувають види спортивних костюмів

Весь спортивний одяг можна розділити на: одяг для заняття спортом на вулиці; одяг для спортивного залу; прогулянкові костюми. У прогулянкових костюмах виробники наголошують не на його експлуатаційних характеристиках, а на його зовнішньому вигляді.

Чи важливий матеріал, з якого виготовлений спортивний костюм

Якщо ви вибираєте костюм не для прогулянки, а для занять спортом, то матеріал, з якого він виготовлений, дуже важливий. Рекомендується для заняття спортом на вулиці віддавати перевагу одягу, виконаному з мембранної тканини. А для тренувань до приміщень – з еластану та бавовни.