Жилетки

Показано один результат

Хочете стильно та модно виглядати навіть у холодну погоду. Пропонуємо вам придбати чоловічу жилетку безрукавку. Модний жилет чудово підходить для повсякденного носіння під час роботи, побачень, вечері з друзями, а також ідеально підходить для активного відпочинку, такого як походи, кемпінг, альпінізм, верхова їзда восени та взимку.

Певний час чоловічі жилети даного сегмента використовувалися виключно альпіністами та сноубордистами, для більшої зручності під час пересування у важких ситуаціях непростими дистанціями. Час змінювався, а в місці з ними мінялися і пріоритети на таку просту, але незамінну річ у чоловічому гардеробі, як жилет безрукавка.

Кілька років тому модельєри представили всьому світу міські моделі, які з кожним сезоном набирають все більшої популярності серед сучасних чоловіків. По суті, чоловіча тепла жилетка – це куртка-безрукавка, утеплена пухом або синтепоном.

Особливості чоловічих жилетів

Жилети в багатьох ситуаціях можуть замінити легкі та середні куртки, не жертвуючи при цьому теплом. Вони зігрівають набагато більше, ніж думають багато людей, і навіть допомагають утримати тепло в кінцівках. Як таке можливо? Коли температура вашого тіла починає падати, тіло зменшує приплив крові до кінцівок, збільшуючи приплив крові до серця, намагаючись захистити свої органи. Зберігаючи теплоізоляцію сердечника, кровотік в кінцівках залишається незмінним, що дозволяє їм зігрітися в будь-яку погоду. Ось чому часто буває достатньо сорочки з довгим рукавом та гарною жилеткою, а також правильних рукавичок, капелюхи та штанів, щоб зігрітися, коли ви ведете активний спосіб життя за низьких температур.

Жилет не лише захищає ваше тіло, а й звільняє руки від громіздких рукавів утеплених курток. Коли ви займаєтеся діяльністю, де вам потрібен повний діапазон рухів – рубайте дрова, розбиваєте табір, складаєте ящики на складі – жилети звільняють ваші руки, зберігаючи при цьому тепло. Чоловічі жилети також займають менше місця для багажу під час подорожі.

Основні характеристики жилетів:

  • наповнювач – пух або синтепон;
  • температурний режим – для середніх температур в осінню зимову пору року;
  • матеріал – нейлон.

Жилети бувають з різних матеріалів з різними рівнями ізоляції та різними функціями, такими як водонепроникні кишені, знімні каптури та багато іншого.

Як вибрати жилет

При виборі жилета враховуйте температуру, інші шари одягу та свою активність.

Насамперед слід враховувати, наскільки утепленим чи важким буде жилет. Жилети з підкладкою або утеплювачем забезпечують певну теплоізоляцію за дуже низьких температур, тоді як легший фліс може підійти, якщо ви перебуваєте в більш помірних температурах. Вага або утеплювач жилета, який ви вибираєте, також мають відповідати вашому рівню активності. Якщо ваша діяльність потребує великих фізичних навантажень і може викликати пітливість, виберіть легший жилет.

Другим міркуванням може бути матеріал жилета, особливо його зовнішня оболонка. Наприклад, хоча фліс гарний своєю вагою та повітропроникністю, він також буде утримувати більше води, якщо ви зіткнетеся з дощем або снігом. У таких випадках вибирайте водовідштовхувальну або водонепроникну зовнішню частину, наприклад жилет із софтшелу або пуховик з непродувною/водовідштовхувальною поліефірною оболонкою. Вибравши жилет, що підходить для вашої погоди та занять, ви здивуєтеся, наскільки універсальним та зручним може бути такий продукт.